



GTM KCJ3100-300L Компресор рес-300л 2200/1500л/хв 11кВт 10бар 380В 3 циліндри V-под.
101 694,77 ₴
- Готово к отправке
- Код: 27161
Надійні та високопродуктивні поршневі компресори з ремінною передачею ТМ GTM для вирішення завдань з використанням стисненого повітря.
Компресор GTM KCJ3100-300L - масляний трициліндровий агрегат індустріального класу з ремінним приводом, призначений для професійного використання. GTM KCJ3100-300L використоаують для невеликої майстерні або СТО (підкачування коліс, пневмоінструмент), для будівельних робіт, до нього можна підключати практично будь-який пневматичний інструмент. Ця модель відрізняється високою надійністю і ресурсом за рахунок якісного складання і високоякісних матеріалів і деталей, використовуваних при її виготовленні. Завдяки ремінній передачі забезпечується більш високий ресурс і тривалість роботи, чим у компресорів з прямою передачею, шківи і ремінь захищені спеціальною решіткою. Компресор має продуктивність - 2200/1500 л/хв, а завдяки місткому ресиверу на 300 літрів можна працювати досить тривалий час без падіння тиску в пневмомагістралі. Компресор GTM KCJ3100-300L оснащений точними манометрами та якісними двигунами з класом захисту IP54.
Апарат оснащений клапаном аварійного скидання тиску, який випускає зайве повітря при перевищенні значення тиску 10 бар. Також є захист двигуна від перегрівання і короткого замикання. Тривалу роботу компресора також забезпечує активне примусове охолодження мотора і великі ребра теплообмінника на картері блоку циліндрів. Незважаючи на велику потужність компресор дуже компактний і легкий, а завдяки колесам та ручці для транспортувань його легко перевозити.
Технічні характеристики:
Тип: ремінний
Потужність: 11 кВт/15к.с
Двигун: 380В/50Гц
Тиск: 10 бар
Ресивер: 300л, горизонтальний
Цилліндр: 100х3мм
Кількість мастила в картері: 2,2л
Розміщення циліндрів: V-подібне
Продуктивність (вхідна): 2200л/хв
Продуктивність (вихідна): 1500л/хв
Оберти двигуна: 850 об/хв
Мідна обмотка двигуна
Габарити (ДШВ): 1250Х460Х920мм
Вага: 190 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Объем ресивера | 300 л |
| Вес | 190 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 380 В |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Привод | ремінний |
| Конструкция | Масляный |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип компресора | Поршневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розміри | 125х46х92 см |
| Производительность | 1500 л/хв |
| Количество ступеней | 1 |
| Количество цилиндров | 3 |
| Номинальное давление | 10 бар |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 101 694,77 ₴



