Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Halnziye Electronics |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 127 л |
| Общий объем, л | 130 л |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Кількість полок | 2+1 |
| Освещение | LED |
| Розмір полок | 450x324 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 560х600х850 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 570х630х920 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Система охлаждения | Статична |
| Темп.режим | 0...+8(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
Информация для заказа
- Цена: 14 300 ₴



