Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Halnziye Electronics |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |
| Ефективний об'єм | 227 л |
| Общий объем, л | 248 л |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Кількість полок | 6 полок |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1680 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Система охлаждения | Статична |
| Темп.режим | -16°C...-24°C (+16...+43) |
| Торгова марка | Snaige |
Информация для заказа
- Цена: 21 164 ₴



