Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Halnziye Electronics |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 320 л |
| Общий объем, л | 350 л |
| Класс энергопотребления | D |
| Кількість полок | 4 |
| Розмір полок | 523х351 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 23 232 ₴



