ELKOP Драбина 2-секц. висув. 2*22сх. 5,8-9,71м на канатній тязі
19 897,62 ₴
- В наличии
- Код: VHR PL 2*22
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32.6 кг |
| Висота у складеному стані | 5.8 м |
| Высота | 9.7 м |
| Довжина 1 секції | 580 см |
| Загальна кількість сходинок | 44 |
| Комплектация | упаковка |
| Країна торгової марки | Словаччина |
| Кількість секцій/сходинок | 2*22 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | канатний механізм |
| Розмір профілю | 97*25 мм |
| Розміри | 40x20x580 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | На канатній тязі |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 897,62 ₴



