


GTM KCH2070B-100L Компресор рес-100л 400/300л/хв 2,2кВт 10бар 220В 2 циліндри
21 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 27156
Надійні та високопродуктивні поршневі компресори з ремінною передачею ТМ GTM для вирішення завдань з використанням стисненого повітря.
Компресор GTM KCH2070B-100L - масляний двоциліндровий агрегат з ремінним приводом, призначений для напівпрофесійного і професійного використання. GTM KCH2070B-100L використоаують для невеликої майстерні або СТО (підкачування коліс, пневмоінструмент), для будівельних робіт, до нього можна підключати практично будь-який пневматичний інструмент. Ця модель відрізняється високою надійністю і ресурсом за рахунок якісного складання і високоякісних матеріалів і деталей, використовуваних при її виготовленні. Завдяки ремінній передачі забезпечується більш високий ресурс і тривалість роботи, чим у компресорів з прямою передачею, шківи і ремінь захищені спеціальною решіткою. Компресор має продуктивність - 400/300 л/хв, а завдяки місткому ресиверу можна працювати досить тривалий час без падіння тиску в пневмомагістралі. Компресор GTM KCH2070B-100L точними манометрами та якісними двигунами з класом захисту IP54.
Апарат оснащений клапаном аварійного скидання тиску, який випускає зайве повітря при перевищенні значення тиску 10 бар. Також є захист двигуна від перегрівання і короткого замикання. Тривалу роботу компресора також забезпечує активне примусове охолодження мотора і великі ребра теплообмінника на картері блоку циліндрів. Незважаючи на велику потужність компресор дуже компактний і легкий, а завдяки колесам та ручці для транспортувань його легко перевозити.
Технічні характеристики:
Тип: ремінний
Потужність: 2,2кВт/3к.с.
Двигун: 220В/50Гц
Тиск: 10 бар
Ресивер: 100л, горизонтальний
Цилліндр: 70х2мм
Кількість мастила в картері: 1л
Розміщення циліндрів: рядне
Продуктивність (вхідна): 400л/хв
Продуктивність (вихідна): 300л/хв
Оберти двигуна: 1050 об/хв
Мідна обмотка двигуна
Габарити (ДШВ): 1120Х430Х850мм
Вага: 75 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Объем ресивера | 100 л |
| Вес | 75 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество цилиндров | 2 |
| Номинальное давление | 10 Бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Привод | ремінний |
| Конструкция | Масляный |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип компресора | Поршневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розміри | 112х43х85 см |
| Производительность | 300 л/хв |
| Количество ступеней | 1 |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 21 999 ₴



