GTM Верстат свердлильний з електромагнітним тримачем 1700Вт 100-830 об/хв. у кейсі для рейок
32 916,90 ₴
- Нет в наличии
- Код: SCY-45RAIL
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технічні характеристики:
Діаметр корончатого свердла (максимальний) 45мм
Діаметр повороту свердла 22мм
Максимальний діаметр різьби М18мм (який можливо нарізати мітчиком)
Номінальна вхідна потужність 1700Вт при 220В та 50Гц
Швидкість без навантажень 100-830 об.хв
Максимальна магнітна сила притягування 15600N
Довжина кабеля живлення 2,5м
Глибина різу 35мм
Тип хвостовика Швидкозажимний патрон / Weldon 19
Хід шпинделя 130мм
Вага нето/бруто 9/13 кг
Розмір упаковки 43*35*18
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| Габарити | 430x350x180 мм |
| Діаметр патрона | 19 мм |
| Класс станка | професійний |
| Количество скоростей | 1 |
| Комплектация | верстат,гайковий ключ,Кейс,шестигранний ключ |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість оборотів | 100-830 об/хв |
| Макс. діаметр свердла | 45 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Магнитный |
| Тип патрона | БЗП |
| Тип установки | Напольный |
| Тип шпинделя | Weldon |
| Ход шпинделя | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 916,90 ₴








