
GTM Перфоратор акум. + RHC18/22BL, 18В, 2,2Дж, 0-1100об/хв, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
5 101,97 ₴
- Нет в наличии
- Код: RHC18/22BL_BARE TOOL
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Напруга акумулятора - 18В
безщіточний двигун професійний,
діаметр свердління, мм: бетон/сталь/дерево 22/13/28
Комплектація: інструмент, кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.85 кг |
| Габарити | 300x82x248 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 22 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Количество ударов | 4250 уд/хв |
| Комплектация | Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість оборотів | 1100 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність реверсу | є |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Режим работы | довбання,поворот піки,свердління,свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Швидка заміна патрона | Немає |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 5 101,97 ₴



