



GTM Кутова шліфмашина ак. 125мм AGC18/125BL, 18В, 3000-8500об/хв +акум.4Аг-2шт, зарядний пристрій
8 141,32 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2693
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM AGC18/125BL - безщіткова кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Болгарка обладнана 3-ступінчастим перемикачем обертів, що дозволяє регулювати швидкість обертання круга від 3000 до 8500 об/хв.
Напруга акумулятора: 18 В
Безщітковий двигун (професійне виконання)
Діаметр диска: 125 мм
Кількість обертів: 3000-8500 об/хв
Регулятор обертів: 3 режими
Підтримка обертів під навантаженням: так
Захист від перевантаження: так
Забір повітря для охолодження двигуна із зони акумулятора
Редуктор зі зменшеними габаритами на кулькових підшипниках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | є |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 2.85 кг |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Комплектация | зарядний пристрій,Кейс,2 акумулятори 4 А*год |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість оборотів | 3000-8500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Уровень шума | 82 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 8 141,32 ₴



