Діаметр диска, мм - 125,
Потужність, Вт - 850,
Частота обертання, об/хв - 11000,
Різьба шпинделя - М14.
Броньовані мідні обмотки ротора та статора,
Редуктор зі збільшеним ресурсом,
Шпиндель на кулькових підшипниках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 1.7 кг |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість оборотів | 11000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особенности | захист від пилу |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | щітковий |
| Уровень шума | 90 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 518,99 ₴






