

GTM Генераторна установка інверторна DK5500iE 5,5кВт(макс)/5,0кВт(ном), руч.старт/Електростарт
52 115,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: DK5500iE
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор бензиновий інверторний DK5500i
Максимальна потужність 5,5кВт
Номінальна потужність 5,0кВт
Витрата палива (л./год.) 1.6 л.
Виробник двигуна DK, Модель двигуна DK180F
Вид запуску Ручний запуск / Електростарт
Cos 1 Напруга 220 ст. (одна фаза) 50Hz Номінальний струм 21,7А
Габарити (Д*Ш*В) 680х510х605 Вага 51,5 кг.
Повітряна система охолодження
Вид палива Бензин
Об'єм стандартного бака 13,5л.
Рівень шуму ( 7м) 73дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 51 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1.5 л/год |
| Время непрерывной работы | 8.5 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | міні,побутовий |
| Класс защиты | IP54 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Модель двигуна | DK180F |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для електромобіля,для квадрокоптера,для квартири,для кемпінгу,для комп'ютера,для кондиціонера,для котла,для лікарні,для рибалки,для циркуляційного насосу |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Объем двигателя | 312 см3 |
| Особенности | Вихід USB,Лічильник мотогодин,Паралельне підключення |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність двигуна (к.с) | 9.8 к.с |
| Потужність максимальна 1ф | 5.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Реализація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 65x51x60.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | електростартер,ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 52 115,05 ₴



