GTM Генераторна установка інверторна DK2000i 1,8кВт(макс)/1,6кВт(ном), руч.старт
21 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: DK2000i
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор бензиновий інверторний DK2000Xi
Максимальна потужність 1,8кВт
Номінальна потужність 1,6кВт
Витрата палива (л./год.) 0,4 л.
Виробник двигуна DK, Модель двигуна DK148F
Вид запуску Ручний запуск
Cos 1 Напруга 220 ст. (одна фаза) 50Hz Номінальний струм 6,9А
Габарити (Д*Ш*В) 510х295х440 Вага 15 кг.
Повітряна система охолодження
Вид палива Бензин
Об'єм стандартного бака 4,5л.
Рівень шуму ( 7м) 67,9дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 67.9 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 0.4 л/год |
| Время непрерывной работы | 8.0 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | міні,побутовий |
| Класс защиты | IP54 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Модель двигуна | DK148F |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для дачі,для квадрокоптера,для кемпінгу,для комп'ютера,для рибалки |
| Объем двигателя | 145 см3 |
| Особенности | Вихід USB,Паралельне підключення |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність максимальна 1ф | 1.8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 1.6 кВт |
| Реализація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 51x29.5x44 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 21 900 ₴








