

GTM Генераторна установка інверторна відкрита DK3500Xi-V, 3,0кВт, 230В, 50Гц
22 000,02 ₴
- Нет в наличии
- Код: DK3500Xi-V
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генераторна установка інверторна відкрита DK3500Xi-V
Номінальна потужність 3,0кВт
Максимальна потужність 3,2кВт
Витрата палива (л./год.) 1,7 л.
Виробник двигуна DK, Модель двигуна DK170F, об'єм 212см3, об'єм картера 0,6л
Вид запуску Ручний запуск
Cos 1 Напруга 220 ст. (одна фаза) 50Hz Номінальний струм 13А
Об'єм паливного бака 14,5л
Час автономної роботи - 8год
Повітряна система охолодження
Вид палива Бензин
Об'єм стандартного бака 14,5л.
Рівень шуму ( 7м) 79дБ
Габарити (Д*Ш*В) 578х460х455 Вага 27.0 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1.7 л/год |
| Время непрерывной работы | 8.0 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | Профессиональный |
| Класс защиты | IP23 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Модель двигуна | DK170F |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для електромобіля,для квадрокоптера,для квартири,для кемпінгу,для комп'ютера,для котла,для рибалки,для циркуляційного насосу |
| Об`єм бака для оливи | 0.6 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Особенности | Вихід USB |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність двигуна (к.с) | 7 к.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Реализація | відкрите,шумозахист |
| Розміри | 57.8x46.0x45.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 22 000,02 ₴



