


FOGO Генераторна установка інверторна F4001iSE (3.2кВт) електростарт
48 911,87 ₴
44 020,68 ₴
- В наличии
- Код: F4001iSE
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Частота 50 Hz
Вихідна напруга 230 V
Nominal power Номінальна Потужність - 3,2 kW
Maximum power Максимальна Потужність - 3,5 kW
Engine Model Модель Двигуна Rato R 210 D-Vi
Capacity Об'єм 212 cm3
Cooling Охолодження Повітряне
Cylinder Кількість циліндрів 1, 4-х тактний
Oil volume Обєм мастила - 0,5л
Starting system Система запуску Ручна / Електростарт
Fuel Паливо Бензин
Fuel tank Обєм Паливного Баку - 8,3л
Consumption (moc 50 / 100 %) Витрати палива при завантаженні 50 / 100% - 0,98л / 1,67 л
Noise level Lwa Рівень шуму - 91 dB(A)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fogo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 91 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1.67 л/год |
| Время непрерывной работы | 8.0 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | міні,побутовий |
| Класс защиты | IP54 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Інструкція експлуатації – 1 шт,Вилка штепсельна 220В - 1 шт,Картонна коробка,Набір ключів - 1 шт,Набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Модель двигуна | Rato R 210 D-Vi |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для дачі,для квадрокоптера,для кемпінгу,для комп'ютера,для рибалки |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Объем двигателя | 212 см3 |
| Особенности | Вихід USB,Паралельне підключення |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність максимальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.2 кВт |
| Реализація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 59x45.6x51 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | електростартер,ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 44 020,68 ₴



