Получите эту позицию бесплатно при покупке «GTM Подрібнювач бенз. GS15002 15к.с., діам.гілок до 12см, барабан з 2 ножами»
Подрібнювач деревини GTM GS15002 — це потужний і професійний маленький подрібнювач, який чудово підходить для середніх і великих садівників або для фермерських господарств, лісництв, муніципальних служб тощо. Продуктивність подріднення складає від 6 до 10 куб.м за годину.
Цей подрібнювач деревини здатен подрібнити усі ваші пиломатеріали і відходи діаметром до 12см. Ця машина має зручне портативне шасі та великі колеса, що полегшує маневрування по нерівній місцевості.
Дволопатевий маховик з ріжучими ножами приводиться в рух бензиновим двигуном RATO R420 з максимальною потужністю 15 к.с. Леза зачіплюються за матеріал, що подрібнюється, та протягують його через барабан, утворюючи красиву квадратну стружку.
Поворотна головка дозволяє направляти відходи куди потрібно. Великий бункер завантаження дозволяє подрібнювати зігнуті гілки, а в деяких випадках і цілі рослини з мінімальною підготовкою або взагалі без неї.
Подрібнювач оснащений якісним і надійним 4-тактним бензиновим двигуном RATO потужністю 15к.с.
Особливості: кевларові ремені, центробіжна муфта
16*8.0-7 ATV пневматичні колеса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Уровень шума | 115 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | інструкція,колеса |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. діаметр гілки | 120 мм |
| Материал | Сталь |
| Мощность двигателя | 9100 Вт |
| Назначение | Гілки і листя |
| Наявність реверсу | Немає |
| Особенности | важіль екстреної зупинки |
| Питание | Бензин |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 72 465 ₴










