

GTM Дроворуб бенз. LC-80R, двигун Rato R210 4,4кВт, діам.гілок до 8см, 2 вала з 6 ножами
65 617 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC80R
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 477 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «GTM Дроворуб бенз. LC-80R, двигун Rato R210 4,4кВт, діам.гілок до 8см, 2 вала з 6 ножами»
Подрібнює гілки та кущі на шматки довжиною 60 - 120мм, що дозволяє використовувати подрібнені рештки в якості пального в звичайних та піролізних твердопаливних котлах без спеціальних пристосувань та внесення змін в конструкцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Уровень шума | 115 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 160 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Бензин |
| Материал | Сталь |
| Назначение | Гілки і листя |
| Комплектация | інструкція,колеса |
| Країна торгової марки | Україна |
| Наявність реверсу | Немає |
| Система подрібнення | Ножі |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Макс. діаметр гілки | 80 мм |
| Контейнер для збору | не комплектується |
Информация для заказа
- Цена: 65 617 ₴




