


GTM Генераторна установка інверторна R2000IS 2кВт(макс)/1,8кВт(ном),бак 4л + Рукав відведення газів
21 715,08 ₴
- Нет в наличии
- Код: R2000IS
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Генератор бензиновий інверторний R2000iS
Максимальна потужність 2,0кВт
Номінальна потужність 1,8кВт
Витрата палива (л./год.) 0,4 л.
Виробник двигуна RATO, Модель двигуна R80-i
Об'єм двигуна 79,7см3
Вид запуску Ручний запуск
Cos 1 Напруга 220 ст. (одна фаза) 50Hz Номінальний струм 7,8А
Габарити (Д*Ш*В) 510х295х440 Вага 22 кг.
Повітряна система охолодження
Вид палива Бензин
Об'єм стандартного бака 4,0л.
Рівень шуму ( 7м) 67,0дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1 л/год |
| Время непрерывной работы | 4 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | побутовий |
| Класс защиты | IP23 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель двигуна | Rato R80-i |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для електромобіля,для квадрокоптера,для квартири,для кемпінгу,для комп'ютера,для котла,для рибалки,для циркуляційного насосу |
| Об`єм бака для оливи | 0.35 л |
| Объем двигателя | 79.7 см3 |
| Особенности | Вихід USB,Лічильник мотогодин,Паралельне підключення |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність двигуна (к.с) | 2.5 к.с |
| Потужність максимальна 1ф | 2.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 1.8 кВт |
| Реализація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 51x30x47.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 21 715,08 ₴



