Генератор бензиновий інверторний R3100iS
Максимальна потужність 3,2кВт
Номінальна потужність 3,0кВт
Витрата палива (л./год.) 1.0 л.
Виробник двигуна RATO, Модель двигуна R185-V
Об'єм двигуна 185cm3
Вид запуску Ручний запуск
Cos 1 Напруга 220 ст. (одна фаза) 50Hz Номінальний струм 13А
Повітряна система охолодження
Вид палива Бензин
Об'єм стандартного бака 5,0л.
Рівень шуму ( 7м) 70дБ
Габарити (Д*Ш*В) 510х320х475 Вага 29 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 1 л/год |
| Время непрерывной работы | 5 год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | побутовий |
| Класс защиты | IP23 |
| Количество фаз | одна |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель двигуна | Rato R185-V |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для електромобіля,для квадрокоптера,для квартири,для кемпінгу,для комп'ютера,для котла,для рибалки,для циркуляційного насосу |
| Об`єм бака для оливи | 0.35 л |
| Объем двигателя | 185 см3 |
| Особенности | Вихід USB,Лічильник мотогодин,Паралельне підключення |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Реализація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 51x32x47.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 26 926,69 ₴







