Апарат для шаурми електричний REMTA SD15
12 320 ₴
11 704 ₴
- Готово к отправке
- Код: 33144
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Апарат для шаурми електричний REMTA SD15
Корпус із нержавіючої сталі.
Апарат не комплектуєтеся електричним приводом, але керамічні нагрівачі забезпечать хорошу площу прожарювання за менший час (порівняно з ТЕНовими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання ТЕНів.
Завантаження м'яса: до 20 кг.
Довжина шампуру: 430 мм.
Напруга 220 В / 50 Гц.
Потужність: 2,8 кВт.
Габаритні розміри: 510х660х540 мм – Вага: 15,1 кг.
Пакувальні розміри: 460х510х700 мм. – Вага в упаковці: 15,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 540 мм |
| Вес | 15.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип установки | настільна |
| Вес (кг) | 15,1 |
| Потужність, кВт | 2,8 |
| Завантаження, кг | до 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Артикул | SD15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 510х660х540 |
| Довжина шампуру, мм | 430 |
| Підключення | електро |
| Регулювання температури нагрівання | Да |
| Количество ТЭНов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 704 ₴



