Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 290 кг |
| Вага в упаковці | 390 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Розміри (ДхШхВ) | 2585х820х2120 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1530x990x2350 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | 0...+7°C |
| Температура навколишнього середовища | +12...+25°C |
Информация для заказа
- Цена: 152 944 ₴



