Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20,6 кг |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 5 кВт+5 кВт Вт |
| Розмір поверхні | 400 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 820х450х170 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 900х500х205 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Лита поверхня з тефлоновим покриттям |
Информация для заказа
- Цена: 14 080 ₴



