Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Довжина шампуру | 75 см |
| Завантаження м'яса | 30 кг |
| Мощность | 10,5 кВт Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х440х880 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 350х480х920 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Корпус із нержавіючої сталі.На 3 пальники.Роздільне регулювання потужності пальників |
Информация для заказа
- Цена: 11 352 ₴



