Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 148 кг |
| Вага в упаковці | 165 кг |
| Викладка і полки | Нержавійка |
| Климатичний клас | 3 |
| Цвет | Черный |
| Кількість полок | 2 |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,32 кВт Вт |
| Розмір верхньої полиці | 740х202 мм |
| Розмір викладки | 740х313 мм |
| Розмір нижньої полиці | 740х255 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х660х1130 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х760х1300 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
Информация для заказа
- Цена: 53 460 ₴



