Кондитерская витовая FC-400SCD Cube Gooder
50 424 ₴
- В наличии
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 140 кг |
| Вага в упаковці | 150 кг |
| Викладка і передня панель | нержавійка |
| Длина кабеля | 170 см |
| Климатичний клас | 3 |
| Кількість полок | 2 |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,32 кВт Вт |
| Розмір верхньої полиці | 802х220 мм |
| Розмір викладки | 766х426 мм |
| Розмір нижньої полиці | 802х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х730х1200 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х800х1260 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
Информация для заказа
- Цена: 50 424 ₴



