Кондитерская витовая FC-700SCD Cube Gooder
64 988 ₴
- В наличии
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 245 кг |
| Вага в упаковці | 255 кг |
| Викладка і передня панель | нержавійка |
| Климатичний клас | 3 |
| Кількість полок | 2 |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,52 кВт Вт |
| Розмір верхньої полиці | 1680х220 мм |
| Розмір викладки | 1665х426 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1680х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1800х730х1200 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
Информация для заказа
- Цена: 64 988 ₴



