Шкаф среднетемпературный USS 374 DTK Gooder
30 448 ₴
- В наличии
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 74 кг |
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Ефективний об'єм | 345 л |
| Общий объем, л | 372 л |
| Климатичний клас | 4 |
| Кількість полок | 5 полок |
| Напряжение | 230/50В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,37 кВт Вт |
| Розмір полок | 360х500 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 640х595х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х620х1920 мм |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |
| Розташування дверей | не змінні |
| Потребление электроэнергии | 1.7 kWh/24h |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка, термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Хлодоген | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 30 448 ₴



