Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Дополнительно | Система запобігання запотівання скла, зовнішній обдув скла |
| Общий объем, л | 58 л |
| Климатичний клас | 4 |
| Цвет | Черный |
| Кількість полок | 2 |
| Напряжение | 220V/50Hz |
| Освещение | 2 LED бокові стрічки |
| Мощность | 0,22 кВт Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 447х400х819 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 502х456х860 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 2,65 кВт/д ( 0,11 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, регульовані полиці, склопакет |
| Хлодоген | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 14 960 ₴



