Профессиональная посудомоечная машина BY.500 Gooder
56 452 ₴
- В наличии
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 кг |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Довжина зливного шлангу | 190 см |
| Длина кабеля | 220 см |
| Довжина шлангу подачі води | 150 см |
| Дополнительно | Економія електроенергії миючих засобів та води |
| З'єднання для зливу стічних вод | 3/4 (d 28 мм) |
| Кількість корзин | 2 шт + 1 стакан під прибори |
| Количество программ стирки | 3 |
| Вместимость | 15 тарілок (d29 см) /25 стаканів |
| Навантажувальна висота | 335 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Панель управління | Механічна |
| Помпа | миючого засобу, ополіскувача, зливу води |
| Мощность | 6,5 кВт Вт |
| Потужність промивного насосу | 0,25 кВт |
| Производительность | 500 тарілок/година (35 корзин) |
| Розмір корзин | 500х500 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 590х680х820 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 630х730х970 мм |
| Температура води для миття | 55-60°С |
| Температура промивної води | 80-85°С |
| Тиск і температура води на вході | 2-4 Bar/50 C° |
| Торгова марка | Gooder |
| Тривалість програми | Механічна: 60,90,120 сек |
| Характеристики | Корпус, бойлер і промивний бак з нержавіючої сталі |
Информация для заказа
- Цена: 56 452 ₴



