Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 62 кг |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Общий объем, л | 380 л |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 5 |
| Кількість полок | 4+1 |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,135 кВт Вт |
| Розмір полок | 410х485 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х662х1882 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х665х2050 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | -18°C...-22°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе, колір білий,цифровий термостат,автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
Информация для заказа
- Цена: 34 672 ₴



