Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 78 кг |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Общий объем, л | 445 л |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 4 |
| Кількість полок | 3 шт |
| Напряжение | 230/50В |
| Освещение | LED |
| Розміри (ДхШхВ) | 775х735х1920 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 810х770х1980 мм |
| Система охлаждения | Статична+додатковий вентилятор для циркуляцію повітря |
| Темп.режим | -2°C...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, білий крашений корпус, 2 ніжки+2колеса |
| Хлодоген | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 35 420 ₴



