Ваги ювелірні кишенькові DS-New-300 до 300 м, точність 0,01 г
823 ₴
782 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: 015591
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги ювелірні кишенькові DS-New-300 до 300 м, точність 0,01 г - на офіційному сайті Гиперцентра.
Побутові ваги - на офіційному сайті Гиперцентра.
Ювелірні кишенькові ваги DS-New-300 використовуються для зважування ювелірних виробів, монет, дробу і інших продуктів з межею зважування до 300 грам і дискретністю в 0,01 грамів. Кишенькові точні ваги DS-New-300 ідеально підходять для ломбардів та ювелірних магазинів . В комплекті ювелірних ваг DS-New-300 входить пластикова кришка, яка захищає від пошкоджень тензодатчик, клавіатуру та чохол, в якому зручно зберігати дану модель ваг. Харчування кишенькових ваг DS-New походить від двох батарейок типу ААА.
Функції і технічні характеристики ювелірних кишенькових ваг:
- найбільша межа взвешивани НГЗ - 300 г;
- дискретність відліку і ціна повірочної поділки 0,01 г;
- клас точності - відсутня;
- тип індикатора - рідкокристалічний;
- одиниці виміру - грами, унції, карати, грани;
- автономне живлення - 2хААА;
- функція тари;
- лічильний режим;
- підсвічування.
Гарантія на ювелірні ваги DS-New - 6 місяців, післягарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 0.3 кг |
| Точність вимірювання | 0.01 г |
| Гарантія | |
| Гарантія(місяці) | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | від 0°C до +40°C |
| виконання | бюджет |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | Немає |
| Матеріал вагоприймної платформи | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Відносна вологість повітря | |
| Відносна вологість повітря | не більше 85% |
| Живлення | |
| Живлення | 2 батарейки типу ААА |
| Розмір вантажоприйманої платформи | |
| Розмір платформи: | 50х60 мм |
| Тип індикатора | |
| Тип індикатора | рідкокристалічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴



