Ваги ювелірні кишенькові MH-Series до 200 м, точність 0,01 г
299 ₴
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: 015597
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги ювелірні кишенькові MH-Series до 200 м, точність 0,01 г - на офіційному сайті Гиперцентра.
Побутові ваги - на офіційному сайті Гиперцентра.
Ювелирные карманные весы МН предназначены для проведения различных мелких взвешиваний в быту, в ювелирном деле, в торговле, в промышленности. Карманные точные весы считаются наиболее популярной моделью, благодаря высокой точности взвешивания 0,01 г, питанию от батареек, компактным размерам. В комплекте ювелирных весов МН-Series входит пластиковая крышка, которая защищает от повреждений тензодатчик и клавиатуру.

Функции и технические характеристики ювелирных карманных весов:
- наибольший предел взвешивани НПВ - 200 г;
- дискретность отсчета и цена поверочного деления - 0,01 г;
- клас точності - відсутня;
- тип індикатора - рідкокристалічний;
- одиниці виміру - грами, унції, карати, грани;
- автономне живлення - 2хААА;
- функція тари;
- лічильний режим;
- підсвічування.
Гарантія на ювелірні ваги MH - 6 місяців, післягарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 0.2 кг |
| Точність вимірювання | 0.01 г |
| Гарантія | |
| Гарантія(місяці) | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | від 0°C до +40°C |
| виконання | бюджет |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | Немає |
| Матеріал вагоприймної платформи | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Відносна вологість повітря | |
| Відносна вологість повітря | не більше 85% |
| Живлення | |
| Живлення | 2 батарейки типу ААА |
| Розмір вантажоприйманої платформи | |
| Розмір платформи: | 50x50 мм |
| Тип індикатора | |
| Тип індикатора | рідкокристалічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴



