Ваги ювелірні H-1000 до 1000 м, точність 0,1 г
598 ₴
568 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: 015600
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги ювелірні H-1000 до 1000 м, точність 0,1 г - на офіційному сайті Гиперцентра.
Побутові ваги - на офіційному сайті Гиперцентра.
Ювелірні кишенькові ваги Н-1000 призначені для проведення різних дрібних зважувань у побуті, в ювелірній справі, в торгівлі, в промисловості. Кишенькові точні ваги вважаються найбільш популярною моделлю, завдяки високій точності зважування 0,1 г, живлення від батарейок, компактним розмірам.

Функції і технічні характеристики ювелірних кишенькових ваг:
- найбільша межа взвешивани НГЗ - 1000 м;
- дискретність відліку і ціна повірочної поділки - 0,1 г;
- клас точності - відсутня;
- тип індикатора - рідкокристалічний;
- одиниці виміру - грами, унції, карати, грани;
- автономне живлення - 2хААА;
- функція тари;
- лічильний режим;
- підсвічування.
Гарантія на ювелірні ваги H-1000 - 6 місяців, післягарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 1 кг |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Гарантія | |
| Гарантія(місяці) | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | від 0°C до +40°C |
| виконання | бюджет |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | Немає |
| Матеріал вагоприймної платформи | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Відносна вологість повітря | |
| Відносна вологість повітря | не більше 85% |
| Живлення | |
| Живлення | 2 батарейки типу ААА |
| Розмір вантажоприйманої платформи | |
| Розмір платформи: | 100х100 мм |
| Тип індикатора | |
| Тип індикатора | рідкокристалічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴



