Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Меблеві сейфи

Меблеві сейфи


Для забезпечення схоронності документів і цінностей в квартирах або офісах співвітчизники все частіше користуються меблевими сейфами, відмінністю яких є їх надійність, компактність і бюджетна доступність.


Вони можуть вбудовуватися в меблі, стіни, ніші, підлоги будинків або квартир. Надзвичайно важливо, що дані вироби не порушують цілісність інтер'єрного оформлення приміщень і економлять корисний простір.


Великі пропозиції меблевих сейфів будь-яка людина може знайти в GIPERCENTER, де всебічна допомога у виборі оптимальних варіантів виявляється досвідченими фахівцями.


Що собою являють меблеві сейфи


По конструкції меблеві сейфи є одностінними пристроями з металу товщиною стінок - 2-3 мм. Для дверей зазвичай використаний метал 3-4 мм. Вони комплектуються як звичайними, так і електронними кодовими замками.


Основними перевагами меблевих сейфів, якими пояснюється їх затребуваність, є:

  • Прийнятні габаритні розміри.
  • Доступна для більшості вартість.
  • Висока надійність конструкції.

 

Критерії вибору меблевих сейфів


Фахівці радять при виборі звертати увагу на такі критерії:

  • Тип захисту - сейфи можуть бути взломостойкимі, вогнестійкими і вогнезломостійкі.
  • Розміри - цей параметр залежить від того, що в ньому збираються зберігати. Бажано, щоб габарити були відсотків на 20-30 більше обсягів цінностей.
  • Місця установки - на цей фактор впливають тип приміщення, його охороняють.
  • Використовувані замки - можуть бути кодовими, ключовими, електронними, біометричними, комбінованими.
  • Внутрішня комплектація - в неї входять полки, що закриваються на ключ додаткові відділення, іменовані Трейзер. Полки забезпечують зручність користування сейфом і розподіл простору.

Приступаючи до вибору та купівлі меблевого сейфа, необхідно визначитися з місцем його установки, наявної площі простору для розміщення пристрою. При цьому необхідно брати до уваги допустимі навантаження на поверхню, адже вага конструкцій з металу дорівнює від півкілограма до 18 кг.


Кожного українця, який прийняв оптимальне рішення щодо купівлі надійного меблевого сейфа для свого житла, або офісу і готелі, запрошуємо в Гіперцентр. Ми гарантуємо пропозицію надійного агрегату, який повністю задовольнить запити клієнта і зробить його життя набагато спокійніше і впевненіше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner