Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Офісні сейфи

Офісні сейфи

У багатьох офісах використовуються металеві шафи, іменовані співробітниками сейфами. Вони використовуються зазвичай для зберігання бухгалтерської документації. Ось тільки назвати такий виріб сейфом навряд чи можна, оскільки надійна збереження в них не гарантується.

Зберігати в офісах доводиться статутні документи, трудові книжки персоналу, підзвітні гроші та інші важливі речі, а забезпечити це можна лише при наявності офісних сейфів, які є в асортименті товарів GIPERCENTER.

Характеристики сейфів для офісів

Модельна лінійка офісних сейфів різноманітна, що дозволяє бажаючим правильним вибором конструкції забезпечувати надійне зберігання своїх документів і цінностей.

Відмінності різних моделей таких сейфів полягають в наступному:

  • Ступінь захисту.
  • Габарити.
  • Колір.
  • Спосіб кріплення.

У звичайному найбільш поширеному виконанні офісний сейф розрахований на зберігання документів формату А4 або папок «Корона». У ньому також може бути присутнім додаткова каса, тобто трейзер, з окремим замком, в якому зазвичай зберігаються печатки або гроші. Сейфи комплектуються стаціонарними або знімними полицями.

В офіс можна придбати і вогнестійкий сейф, який разом із захистом від зломів, захищений ще й від вогню. Маючи в своєму розпорядженні офісний сейф, власник захищає різні предмети і цінні документи від небажаної уваги співробітників і відвідувачів офісу.

Вибір оптимального сейфа без помилок

У всіх випадках при покупці офісних сейфів необхідно виходити з факторів, які забезпечать вибір оптимальної моделі:

  • Визначтеся, для яких цілей купується виріб.
  • Вирішіть, де хочете його розташувати, щоб було зручно і надійно.
  • Передбачте всі свої вимоги до подібного виробу.
  • Отримайте повну консультацію від фахівців Гіперцентр, які розкажуть про всі нюанси таких товарів.

Дотримання порад менеджерів і облік всіх перерахованих вимог і характеристик дозволить не тільки зробити вдалу покупку, але і забезпечить кваліфікований монтаж сейфа в будь-яких місцях, якими зазвичай є предмети меблів, стіни або підлоги.

Сучасні офісні сейфи стають ще й прекрасним гармонійним доповненням до вже сформованому інтер'єру, не порушуючи його цілісності і привабливості. Головне лише зробити єдино правильний вибір типу і виду сейфа.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner