Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Вогнестійкі сейфи

Вогнестійкі сейфи


Прекрасним вирішенням питання збереження грошової маси і важливих документів є вогнестійкі сейфи, попит на які постійно зростає на тлі нестабільності в економіці, можливість банкрутства банків і викликаним недовірою серед співвітчизників.


Саме таке рішення проблем пропонує наш GIPERCENTER. Серед реалізованих їм товарів значне місце відведено вогнестійким сейфів. Наші пропозиції - це вироби високої якості і відмінній функціональності, виготовлені кращими виробниками.


Призначення вогнестійких сейфів


Високі температури знищують або виводять з ладу всі, папір, тканину, міцні метали і міцні оббивки боксів. Вогнестійкі сейфи успішно протистоять цій стихії. Це забезпечується такими факторами:

  • Багатошарова конструкція з самого міцного металу.
  • Оброблення стінок вогнетривкої сумішшю.
  • Стінки товщиною 30-40 міліметрів.
  • Запобігає проникнення всередину диму, вогню та навіть води.
  • Низький рівень теплопровідності забезпечена мелкопористой структурою бетону.
  • Наявність термостійких замків і теплоізоляційних прокладок.

Вогнестійкі сейфи характеризує унікальна якість, яке полягає в гарантії захисту всього, що знаходиться в сейфі майна від обвуглювання або загоряння при зовнішніх температурах в декілька сот градусах. Вид виробів визначається класом вогнестійкості.


Особливості конструкції вогнестійкого сейфа


Як запорів для таких сейфів виробники використовують різні способи. Серед них є місце для різних замків, зокрема, для ключових і кодових, механічних і електронних.


Виготовлення надійних замків здійснюється за допомогою спеціальних технологій, що дозволяють добиватися щільного прилягання стулок дверей до сейфу. Вогнестійке виріб доповнюють виробами, які виконуються з жароміцної сталі.


Конструкція вогнестійкого сейфа - це пара металевих коробів різного габариту. Їх вставляють один в одного. Наявне між ними простір заповнюють пінобетоном, який і є гарантією надійної ізоляції від високих температур зовні, оскільки матеріал відрізняється зниженою теплопровідністю.


Бажаючи придбати вогнестійкий сейф, зверніться в Гіперцентр. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальну модель, проконсультують, як і де помістити пристрій, який стане надійним захистом для фінансів і важливих документів, коштовностей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner