Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Вогнезломостійкі сейфи

Вогнезломостійкі сейфи


Вибираючи сейф для будинку або для офісу, споживачі виходять з того, що для них пріоритетне в майбутньому використанні приладу:

  • Захист цінностей від крадіжки в результаті зломів.
  • Запобігання втрати важливих документів та інших паперів в результаті пожежі, від якого, на жаль, ніхто не застрахований.

У Гіперцентрі вони завжди знаходять всебічну допомогу від справжніх професіоналів і доступність до великого асортименту товарів цієї групи.


Шляхи вирішення питання вибору сейфа


Співвітчизники зупиняють свій вибір на взломостойкость або вогнестійкому сейфі, забезпечуючи захист свого багатства і документи від зломів або від пожеж.


Сучасний ринок надає можливість стати власником вогнезломостійкі сейфа, який є надійною подвійним захистом. Це вигідно, оскільки даний товар відрізняється високою якістю і довготривалої безпроблемною експлуатацією.


Особливості вогнезломостійкі сейфів


Згадані вогнестійкі і зламостійкі сейфи відрізняються взаємовиключними вимогами до власної конструкції і використовуваних матеріалів. Краще зупинити вибір на вогнезломостійкі сейфі, забезпечивши тим самим повний захист.


Універсальність цього типу полягає в тому, що він поєднує в своїй конструкції такі функції:

  • Захист від вогню - класи 30Б або 60Б.
  • Протистояння зломів - 1-2 класи.

Сейф має двостінні конструкцію з комбінованою структурою, що складається з двох шарів:

  • Перший - армований бетон для захисту від несанкціонованих проникнень.
  • Другий - жаростійкий пінобетон для збереження від загорянь.

Все це забезпечує оптимальність використання таких сейфів, як для важливих паперів, так і для грошей.


Пропозиція оптимальних товарів


У GIPERCENTER пропонуються види вогнезломостійкі сейфів, які пройшли відповідну сертифікацію, підтверджуючу їх високу якість і ефективну експлуатацію.


Наші товари - це гарантія того, що в них документи під час пожежі не постраждають протягом півтори години. Це цілком достатньо, оскільки зазвичай для ліквідації пожеж досить 60 хвилин.


Класів взломостойкості вистачає для використання сейфів в домашніх і офісних умовах. Використовувані замки мають надійний захист від висвердлювання і вибивання.


Дверцята мають фіксацію в декількох напрямків, чим суттєво підвищується опір до зломів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner