Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Вбудовувані сейфи

Вбудовувані сейфи

На сайті GIPERCENTER вбудовуються сейфи представлені в широкому асортименті. Вони можуть бути використані і в будинку, і в офісі. Ці вироби ховаються від сторонніх очей, оскільки монтуються зазвичай в стіни або підлоги.

Оптимальним варіантом є визначення місця розташування такого сейфа в процесі проектування будинку. Потреба в бажаної товщині близько 35 см робить їх більш придатними для приватних будівель. У квартирах найкращим варіантом буде меблевий сейф.

Плюси вбудованого сейфа

Відрізняючись рядом переваг, що вбудовуються сейфи користуються великим попитом серед співвітчизників. Їх плюси полягають в таких важливих моментах:

  • Висока надійність - якщо двері вироби закрита, то потрапити в нього практично неможливо. Сейф має товсті стінки і дверцята, виконану з міцної сталі.
  • Відмінна маскування - вбудований сейф непомітний для оточуючих і гостей.
  • Пожежна безпека - вміст сейфів не постраждає навіть в умовах виникають надзвичайні ситуації.
  • Велика кількість використовуваних замків - це можуть бути кодові, механічні та електронні конструкції. Нерідко використовуються двозамкова комбінації.


Причини затребуваності таких сейфів

Кожна людина прагне забезпечити надійний захист і збереження своїх грошей, коштовностей і цінних паперів. Він прагнути робити це непомітно, без залучення уваги оточуючих людей. Виконати це дозволяють вбудовувані сейфи, що відрізняються такими важливими властивостями:

  • Встраиванием в підлоги або стіни забезпечується легке приховування сейфів від сторонніх. Вироби можуть розташовуватися вод однієї з картин, яких в приміщенні знаходиться зазвичай кілька. Можуть прикриватися і іншими способами.
  • Такі сховища надійно захищаються від вогню, який в іншому випадку завдає непоправних втрат.
  • Через пристойного ваги вбудовуються сейфи практично не можуть бути взяті з місця свого розташування.


Допомога в підборі оптимального сейфа

Будь-який звернувся в Гіперцентр співвітчизник зустрічає не тільки пропозиція великого асортименту товарів, а й всебічну допомогу від справжніх професіоналів.

Вся пропонована у нас продукція має обов'язкове підтвердження відповідними вітчизняними і міжнародними сертифікатами, що підтверджує їх повну відповідність усім вимогам нормативних вимог.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner