Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Сейфи і шафи

Сейфи для зброї і шафи

Коли зброя є пристрастю людини, а полювання - захоплюючим хобі, то йому варто віддатися цим корисним захопленням, що приносить задоволення.

GIPERCENTER пропонує істотну допомогу таким захопленим людям, яка полягає в забезпеченні збереження зброї, боєприпасів і їх безпеки. Для цього в Інтернет-магазині в широкому асортименті представлені збройові сейфи і шафи.

Таким придбанням власник забезпечує і виконання особливих вимог законодавства до збереження зброї і аксесуарів до нього. Пропоновані вироби виготовлені відповідно до норм, які закріплені в законі.

Особливості, що відрізняють збройові сейфи

Виходячи з призначення збройових сейфів і шаф, вироби відрізняються окремими специфічними особливостями:

  • У них є трейзер, то є спеціальне відділення, призначене для зберігання патронів, яке обладнується окремим замком.
  • З урахуванням переваг покупців сейфи можуть комплектуватися механічними або електронними замками, а в окремих випадках - і тристоронніми системами замикання.
  • Сейфи кріпляться до стін і статевою покриттю за допомогою анкерних болтів, що дає можливість встановлювати їх в зручних для користувачів місцях.
  • Для зберігання пістолетів є спеціальні компактні сейфи, мають всередині ложементи, які забезпечують зручну фіксацію зброї.
  • Сейфи для рушниць комплектуються також полками і елементами, розрахованими для шомполів.
  • Для ексклюзивного зброю деякі бренди пропонують ексклюзивні моделі, що відрізняються підвищеною взломостойкостью.


Сейфи забезпечать збереження і гарантують виконання норм законів

Сейфи для зброї і шафи, які пропонує своїм клієнтам Гіперцентр, зберігають зброю від розкрадань і запобігають доступ до нього з боку небажаних осіб, виключають його попадання в руки дітей.

Сейфи мають різні розміри, а тому дозволяють підбирати моделі як для однієї одиниці зброї, так і для декількох. Вони відрізняються тим, що виготовлені із сталі високої якості, оснащені системами найнадійніших кріплень.

У нас можна купити сейфи з окремими полками, на яких зберігаються гільзи, шанцевий інструмент, дріб. Найнадійнішими конструкціями є оснащені 3-рівневим системами замикання, замками підвищеної секретності і посиленими корпусами з високоміцної сталі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner