Кошик
522 відгуків

Готові до відвантаження лабораторні ваги з повіркою поточного 2021 року

Готові до відвантаження лабораторні ваги з повіркою поточного 2021 року

Приємна звістка від Гіперцентр: до відвантаження підготовлені лабораторні ваги з відміткою про повірку 2021 року. Це дуже зручно для всіх користувачів, оскільки відпадає потреба в недалекому напрямку вагового обладнання на періодичну повірку в відповідні органи.

Використання лабораторних ваг відбувається тоді, коли у користувача виникає потреба в здійсненні зважувань тел масою до тисячних часток грама. Сфера їх використання - всілякі лабораторії, аптеки і ювелірні майстерні.

Компанія Gipercenter пропонує лабораторні ваги, виконані в різній конфігурації, а тому можна зробити замовлення на агрегати, що відрізняються стандартною комплектацією, або мають додаткові опції.

При виникненні потреби в придбанні певних високоточних ваг слід ознайомитися з їхніми характеристиками, які зазвичай є в технічних паспортах:

  • Здійснення різних завдань вимагає різних діапазонів зважування - найбільших і найменших.
  • Для точності майбутніх зважувань важливою є ціна ділення. Даний показник - це та найменша одиниця, на яку змінюються показання приладів. Показання ваг в 0,348 г означає дискретність (ціну поділки) в 0,001 г.
  • Всі моделі лабораторних ваг, які сьогодні пропонуються Гіперцентр, вже пройшли первинну державну перевірку, завдяки чому стала відома точність прецизійних ваг. У техпаспорті вказано клас точності.


Електронні лабораторні ваги відрізняються більшою точністю, ніж механічні. Будь-яка модель відрізняється певною похибкою - краще, якщо вона менше. В процесі експлуатації ваги піддаються впливу зовнішніх факторів, а тому можуть змінюватися показники точності. Це вимагає періодичної перевірки точності. Підготовлена ​​партія вже має перевірку поточного року.

До додаткових опцій, які можуть мати лабораторні ваги, відносяться:

  • Функції, які дозволяють виконувати порівнювання зважування.
  • Окремі моделі мають функцію запам'ятовування, що дозволяє в майбутньому отримувати дані.
  • Сучасні ваги можуть підключатися до комп'ютерів, на яких є спеціальні програми обліку.
  • Функція дозволяє проводити тарування і калібрування.

Найближчим часом нову партію з повіркою 2021 року доставимо на свій склад, а тому запрошуємо покупцям звертатися до нас і вибирати необхідне вагове обладнання.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner