Кошик
522 відгуків

Гіперцентр Одеса - відкрито виробництво платформних ваг

Гіперцентр Одеса - відкрито виробництво платформних ваг

Гіперцентр Одеса - відкрито виробництво платформних ваг

Серед ваговимірювального обладнання, що використовується нині у великих та малих виробництвах, на складах, торгових точках та в приватних господарствах, без проблем можна вибрати ваги будь-якої вантажопідйомності, будь-якої моделі від різних виробників – зарубіжних та вітчизняних.

Для цього достатньо звернутися до Гіперцентру Одеса, де фахівці запропонують вам широкий асортимент, допоможуть з вибором оптимальних ваг для кожного конкретного випадку їхньої подальшої експлуатації.

Наразі компанія повідомляє про появу нової можливості у своїх клієнтів. Ідеться про те, що вона відкриває виробництво такого затребуваного обладнання, як платформні ваги. Гіперцентр Одеса гарантує високу якість своєї продукції та повне задоволення запитів співвітчизників.

Якість вироблених ваг на сучасному рівні – це гарантія того, що вони довго зберігатимуть усі свої метрологічні та інші експлуатаційні характеристики.

В електронному виконанні платформна вага нашого виготовлення відрізняється такими плюсами:

Точне визначення маси вантажів, що зважуються.
Облік вантажів та обробка вимірювань.
Наявність друкарського обладнання дозволяє отримувати документацію у паперових варіантах.
Велика кількість різноманітних корисних функцій, що полегшують роботу персоналу.
Можливість використання вагового обладнання в різних умовах, тобто на відкритих майданчиках як узимку в морози, так і влітку в спеку.
Живлення ваг здійснюється не тільки від електромережі та від вбудованих акумуляторів.
Демократична вартість продукції, що виробляється.
Гіперцентр має необхідні виробничі потужності, висококваліфікований персонал із досвідом роботи у цьому напрямку. Це забезпечує впевненість у налагодженні сучасного виробництва.

Вже випробувано всі напрямки, є перша продукція, яка вже пішла до споживача. Перші відгуки – виключно позитивні. Співвітчизників влаштовують якість, і функціональність, і вартість, і швидка доставка придбаного клієнтом товару.

Купуючи нашу вагову продукцію, покупці надають підтримку вітчизняному виробнику, який працює на благо розвитку своєї країни. Це наша спільна діяльність приносить вигоди обом сторонам. Виграє й наша незалежна Україна.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner