Спектр-Відео-7MLA детектор валют
6 800 ₴
5 780 ₴
- В наявності
- Код: 160000021
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спектр-Відео-7MLA детектор валют
| Тип детектора | переглядовий |
| Перевірка в УФ-випромінюванні | да |
| Потужність УФ випромінювання | 1x9 Вт |
| Перевірка в ІЧ-випромінювання | да |
| Перевірка в білому відбитому (падному) світлі | да |
| Перевірка в білому просвіті, що проходить (на просвіт) | да |
| Перевірка в косопадільному світлі | немає |
| Вимірювальна шкала | да |
| Мікротекст | кольоровий мікротекст зі збільшенням 10 крат |
| Антистокс | да |
| Сенсор увімкнення/вимкнення | таймер вимкнення режиму контролю антистоксових люмінофорів |
| Магнітний датчик | опция |
| Візуальний монітор | 7” TFT |
| Споживана потужність, Вт | 54 |
| Живлення, В/Гц | 220 / 50 |
| Габарити, мм | 235*198*175 |
| Вага, кг | 1.4 |
| гарантія | 1 рік |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Антистокс | Так |
| Вага (кг) | 1.4 |
| Візуальний монітор | 7" TFT |
| Габарити (мм) | 235*198*175 |
| Гарантія | 1 рік |
| Вимірювальна шкала | Так |
| Магнітний датчик | Опція |
| Мікротекст | кольоровий мікротекст із збільшенням до 10 крат |
| Потужність УФ випромінювання | 1x9 Вт |
| Живлення, В/Гц | 220 / 50 |
| Споживана потужність, Вт | 54 |
| Перевірка в ІЧ випромінювання | Так |
| Перевірка в УФ випромінюванні | Так |
| Перевірка в білому відбитому (падаючому) світлі | Так |
| Перевірка в білому минаючому світлі (на просвіт) | Так |
| Перевірка в косопадающем світлі | Немає |
| Сенсор включення/вимикання | таймер відключення режиму контролю антистоксовых люмінофорів |
| Тип детектора | переглядовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴



