Детектор валют Спектр-Відео-7А
3 443 ₴
3 270,85 ₴
- В наявності
- Код: 160000019
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детектор валют Спектр-Відео-7А
| Тип детектора | переглядовий |
| Перевірка в УФ-випромінюванні | да |
| Потужність УФ випромінювання | 1x9 Вт |
| Перевірка в ІЧ-випромінювання | да |
| Перевірка в білому відбитому (падному) світлі | немає |
| Перевірка в білому просвіті, що проходить (на просвіт) | немає |
| Перевірка в косопадільному світлі | немає |
| Вимірювальна шкала | немає |
| Лупа, крат | немає |
| Антистокс | да |
| Магнітний датчик | немає |
| Візуальний монітор | 7” TFT |
| Додаткові можливості | визначення захисного спецелементу "І" (антистокс) |
| Споживана потужність, Вт | 53 |
| Живлення, В/Гц | 220 / 50 |
| Габарити, мм | 197x165x236 |
| Вага, кг | 1.2 |
| гарантія | 12 міс |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Антистокс | Так |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Візуальний монітор | 7" TFT |
| Габарити (мм) | 197x165x236 |
| Гарантія | 12 міс |
| Додаткові можливості | визначення захисного спецелементів "І" (антистокс) |
| Вимірювальна шкала | Немає |
| Лупа, крат | Немає |
| Магнітний датчик | Немає |
| Потужність УФ випромінювання | 1x9 Вт |
| Живлення, В/Гц | 220 / 50 |
| Споживана потужність, Вт | 53 |
| Перевірка в ІЧ випромінювання | Так |
| Перевірка в УФ випромінюванні | Так |
| Перевірка в білому відбитому (падаючому) світлі | Немає |
| Перевірка в білому минаючому світлі (на просвіт) | Немає |
| Перевірка в косопадающем світлі | Немає |
| Тип детектора | переглядовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270,85 ₴



