
Mighty Seven Пневмогайкокрут 1" 3390Нм, 5000об/хв, подовжений
41 546,34 ₴
37 391,71 ₴
- В наявності
- Код: NC-8382-8
+380 (98) 516-80-34
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір квадрата:1" (25,4 мм)
Максимальний рекомендований діаметр болта: 40 мм
Крутний момент:3390 Нм
Обороти:5000 об/хв
Витрата повітря:450 л/хв
Робочий тиск:6,3 бар
Розмір штуцера:1/2 " (12,7 мм)
Довжина гайкокрута:570 мм
Рівень шуму:100 дБ(А)
Рівень вібрації:6,4 м/с2
Діаметр шланга:1/2 " (12,7 мм)
Вага:12,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Довжина пристрою | 570 мм |
| Діаметр шлангу | 1/2 дюйм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 33 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Обертаючий момент | 3390 Нм |
| Витрата повітря | 450 л/хв |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 391,71 ₴



