Кошик
310 відгуків
+380 (98) 676-65-65
+380 (66) 948-64-64
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Паткорд оптичного SC/UPC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Є) 100м.

916,30 грн

  • В наявності
  • Код: 9976
Паткорд оптичного SC/UPC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Є) 100м.
Паткорд оптичного SC/UPC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Є) 100м.
В наявності
916,30 грн
Купити
+380 (98) 676-65-65
Киевстар
  • +380 (66) 948-64-64
    МТС
  • +380 (93) 748-64-64
    lifecell
  • +380 (98) 676-65-65
    Viber
+380 (98) 676-65-65
Киевстар
  • +380 (66) 948-64-64
    МТС
  • +380 (93) 748-64-64
    lifecell
  • +380 (98) 676-65-65
    Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
На базі круглого діелектроно-оптичного зовнішнього кабеля, що створює ПАТ "Одескабль" ОКТ-Д(1,0)П-1-1-0,36Ф3,5/0,22Н18-1 з 2 силовими склопрутками

Тип коннекторів: SC
Тип полірування: UPC
Тип волокна: ITU-T G.652 D

Додатне розтягнення: 1,0Кн
Мінімальний радіус вигину: не менше 20 номінальних діаметрів кабелю
Діаметр кабеля: 5,1 Аба0,4 мм
Довжина кінців: 40 см
Діаметр кабеля на кінцях: 3,0 болі0,1 мм
Діапазон температур монтажу та експлуатації: -40 °C - +60 °C
Характеристики
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін24
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 916,30 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner