Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Ваги автомобільні

Автомобільні ваги – це вид вагового обладнання, що використовується для визначення маси автомобіля, вантажу та вимірювання навантаження на вісь. Існує кілька видів автомобільних ваг:

·        Автомобільні ваги для стаціонарного зважування. Використовується на підприємствах важкої та добувної промисловості. Їх особливість полягає в тому, що для них виготовляється спеціальна платформа з бетону. Вони мають високий рівень точності і володіють високим ступенем захисту від вологи і пилу.

·        Ваги для вимірювання маси в русі. Дана модифікація ваг найчастіше використовується на великих оптових підприємствах і на митних пунктах. На відміну від стаціонарних вони володіють меншою класом точності.

·        Переносні і підкладні. Підкладні ваги зручні тим, що для них не потрібно побудову окремого подіуму, конструкція швидко збирається і легко транспортується. Дані ваги так само використовують для вимірювання навантаження на вісь автомобіля.

·        Автомобільні ваги спеціального призначення. Дане обладнання має посилену конструкцію для вимірювання ваги автомобілів до 150 тонн.

Замовити ваги автомобільні електронні високої якості за оптимальною ціною можна самостійно на нашому сайті, або зателефонувавши на номер гарячої лінії, де досвідченіше фахівці підберуть оптимальний варіант, виходячи з потреб вашого бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner