Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Сейфи

Сейфи


В умовах сучасних реалій надійних дверей і якісних замків не завжди достатньо, щоб відчувати себе впевнених в безпеці своїх цінностей, збережених в будинках або квартирах. Для кращої гарантії збереження грошей, цінних паперів і прикрас слід придбати сейф, благо проблем з його вибором не виникає, якщо звернутися за покупкою до нас, в Гіперцентр.


Різні види сейфів


Пропозиція сейфів в даний час здійснюється з урахуванням способів їх монтажу, функціонального призначення і класу безпеки. Основними різновидами прийнято вважати такі види:

  • Вогнестійкі сейфи - виготовляються таким чином, що забезпечують захист цінностей навіть в умовах тривалих пожеж, в окремих випадках - до двох годин. Є три категорії таких сейфів за призначенням: для зберігання паперового інформаційних носіїв, дисків та флешок, а також магнітних дисків.
  • Взломостойкие сейфи характеризує високий ступінь захисту, що забезпечується надійними замками, міцними металами в поєднанні з композитними матеріалами. Між основними стінками в них використовуються графітові і алюмінієві пластини, що утрудняють злом свердлінням і розпилом.
  • Вогнезломостійкі сейфи відрізняються універсальністю. У них цінності захищені як від вогню, так і від злому. Це досягається використанням багатошарової технології і різних матеріалів.

 

Поширені типи сейфового обладнання


В даний час серед купівельної аудиторії GIPERCENTER затребуваними є сейфи різного призначення. Співвітчизники вибирають ті варіанти, які найбільше відповідають їхнім запитам:

  • Меблеві сейфи використовуються для захисту документів, прикрас і грошей в невеликих кількостях.
  • Офісні сейфи, іменовані ще і бухгалтерськими, затребувані в офісах для зберігання архівів документів і цінних паперів.
  • Сейфи для зброї також популярні, оскільки серед співвітчизників в даний час чимало любителів зброї.
  • Вбудовувані сейфи зручні, що можуть бути замасковані під предмети інтер'єру.

При виборі сейфа надзвичайно правильно вибрати постачальника. В цьому плані вибрали наш Інтернет-магазин не помиляться, оскільки ми пропонуємо великий асортимент, висока якість, оптимальні ціни і швидку доставку придбаного товару. При цьому поряд з кожним покупцем завжди знаходиться досвідчений менеджер, який допоможе зробити вигідне придбання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner