Кошик
532 відгуків
+380 (93) 748-64-64
Ваги, торгове та складське обладнання

Металеві меблі

Металеві меблі

Останнім часом металеві меблі стала особливо популярною. Місця її застосування - офіси, фітнес-центри, школи, магазини, заводи та інші різноманітні підсобні приміщення. В достатньому асортименті вона представлена ​​і в нашому GIPERCENTER - Інтернет-магазині, що є гідним гравцем вітчизняного ринку.

Переваги, які роблять меблі затребуваною

Щоб зрозуміти причини зростаючої популярності металевих меблів, необхідно просто розібратися у великій кількості її переваг перед іншими видами меблів:

  • Довговічність - навіть виконаний з тонкого металу металева шафа служить набагато довше, ніж той, який виготовлений з товстого дерева. Такі меблі легко ремонтується з поверненням первісного зовнішнього вигляду.
  • Зносостійкість - металеві меблі розрахована на постійні відчутні навантаження, а також на дії різних факторів, зокрема, вогкості, температурних перепадів або критичних режимів температури. Вона пожаропрочность. До утворення корозії не схильна.
  • Зручне використання - меблі можуть піддаватися щоденного миття та очищення без великих зусиль. Вона швидко висихає і не псується під впливом вологи.
  • Естетика зовнішнього вигляду - меблі з металу зіпсувати важче, ніж дерев'яну. Пошкодження легко видаляються перефарбою. При цьому колір може бути підібраний будь-хто, в залежності від інтер'єру.
  • Екологічність - металеві меблі не обробляють і не просочують шкідливими речовинами, як це робиться при виготовленні меблів з ДСП або дерева.


Популярність металевих меблів зростає

Різноманітність металевих меблів настільки широко, що вони використовуються в самих різних місцях. Асортимент таких меблів - шафи для архівів, сейфи для офісів, мобільні тумби та бухгалтерські шафи.

Меблі зносостійка і довговічна, зручна і практична в використанні. Її об'ємність і чималу вагу вирішується принципом збірно-розбірні, що полегшує транспортування і монтаж.

Гіперцентр пропонує металеві меблі в асортименті, який дозволяє предмети, успішно замінюють дерев'яні конструкції. Її переваги та в тому, що вона надійна і універсальна, а головне, доступна за вартістю для наших співвітчизників.

Асортимент постійно оновлюється і поповнюється, що дає можливість задовольняти запити практично всіх своїх покупців, які звертаються і Інтернет-магазин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner